ГоловнаНовини Здоров'яЩоденне використання туші лікарі назвали небезпечним для органів зору

Щоденне використання туші лікарі назвали небезпечним для органів зору

Використання туші для вій – щоденний ритуал краси у мільйонів жінок. Лікарі з Великобританії виступили з доводами про те, чому постійно фарбувати вії небезпечно для органів зору.

Фарбувати вії

За словами лікаря-дерматолога з компанії Kiehl’s Since 1851 Алексіса Греніта, постійне використання туші може призвести до запалення очей і втрати вій. Найбільш небезпечною звичкою експерт вважає сон з нафарбованими очима-це шкодить порам, загрожує їх закупоркою і розвитком запалення навколо очей шкіри, яке і викликає в підсумку їх «облисіння», втрату вій.

Представник британської асоціації окулістів Чері Сміт-Джейнс додала, що деякі туші мають волокнистий склад та їх використання в щоденному форматі може викликати роздратування слізної плівки, яка служить захистом для очей. Наслідком такого порушення стає швидке випаровування слізної рідини, розвиток так званого сухого ока, роздратування.

Читайте також:  Який градусник краще: ртутний чи електронний

«Взагалі будь-яка косметика для очей може проникнути в них за кілька хвилин. Якщо ви додаєте у флакон з тушшю воду або плюєте в нього, а також якщо користуєтесь однієї і тієї ж щіточкою з іншими людьми, ваші шанси отримати запалення очей істотно зростають», – зауважила експерт.

Фахівці рекомендують час від часу відмовлятися від цього засобу і давати очам відпочинок мінімум два-три дні на тиждень. Користуватися новим флаконом туші, за їх словами, можна не більше трьох місяців. Дослідження показало, що після 90-денного застосування в туш встигає проникнути достатню кількість хвороботворних бактерій, що живуть на руках і на поверхні шкіри.

Читайте також:  10 ознак того, що організму не вистачає магнію

Крім того, експерти настійно радять не накладати макіяж під час руху на машині або поїзді.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News