ГоловнаНовини Здоров'яЩоденні звички, які по-справжньому небезпечні для здоров’я

Щоденні звички, які по-справжньому небезпечні для здоров’я

Медики назвали шість дій, які можуть шкодити здоров’ю, проте виконуються на «автоматі» і увійшли у звичку.

Навушники

Розігрів їжі в мікрохвильовці. Це може привести до потрапляння в їжу фталатів, споживання яких загрожує гормональним збоєм.
Дуже шкідливо сидіти в позі нога на ногу. Це підвищує ризики артрозу, тромбозу, застою крові в області малого тазу, варикозного розширення вен.

Постійно перебувати в навушниках. Постійний шум провокує вироблення ряду речовин, негативно впливають на нервову систему, в тому числі головний мозок. Проблеми виникають у тих, хто звик слухати музику на гучності понад 100 дБ. При цьому відбувається відмирання частини клітин базилярної мембрани, людина починає гірше чути.

Читайте також:  Названі переваги жувальної гумки

Чистити зуби відразу після їжі. На думку американських стоматологів, у цьому випадку містяться в їжі кислоти проникають в більш глибокі шари зубної структури, що різко підвищує ризик виникнення карієсу. Фахівці рекомендують почекати від 30 до 60 хвилин.
Звичка відкривати вікна в денний час може послужити погану службу в сучасних умовах, так як в будинку проникають частинки автомобільних вихлопів.

Щоденний душ з милом і мочалкою теж не принесе користі, так як в цьому випадку природний захищає бактеріальний шар шкіри змивається.
Порушення режиму дня. Для того, щоб нашкодити своїй психіці, досить влаштувати собі безсонну ніч всього пару-трійку раз. Дратівливість, апатія, депресії, а за ними хвороби неминучі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News