При активному метаболізмі процес згоряння жиру відбувається інтенсивніше і в загальному організм функціонує краще. Вчені розповіли про 5 найпростіших прийомів, що прискорюють обмін речовин.

Перш за все варто звернути увагу на перший прийом їжі за день. Відомий лікар-дієтолог Хейлі Помрой радить снідати протягом півгодини після пробудження, адже організм прокинувся і почав виконувати які-небудь дії людини на голодний шлунок змушений працювати з нульовою кількістю «палива», що веде до різкого підвищення вироблення гормону кортизолу, який відповідає за стрес. Його зростання є фізіологічним сигналом для тіла, що потрібно накопичувати жир. А тому, навіть у разі відсутності вранці апетиту, все одно слід з’їсти хоча б маленьку порцію чого-небудь. Також фахівець зазначила, що перерви між прийомами їжі повинні займати не більше трьох годин, в іншому випадку будуть спостерігатися збої в роботі метаболізму.

Наступним пунктом йде вживання Омега-3 жирних кислот. Вони покращують реакції тіла на лептин – гормон, який контролює процеси енергетичного обміну. За допомогою цих речовин відбувається збільшення кількості спалюваних калорій. Ще необхідно приймати пробіотики. Їх можна знайти в кефірі і йогурті, квашеній капусті, сирі, сирі і цибулі. Вони виступають в ролі корисних бактерій, що сприяють позитивному функціонуванню травної системи і виведенню небезпечних компонентів.

На четвертому місці розташувався сон, недолік якого провокує зростання рівня кортизолу, а разом з цим і збільшення жирових відкладень. Для того, щоб цього не відбувалося, варто спати приблизно дев’ять годин. Звернути увагу потрібно і на силові вправи, що збільшують масу м’язів, що призводить до збільшеної швидкості обміну речовин. Приміром, якщо витрачати на подібні тренування по 30 хвилин двічі на тиждень протягом 4-х місяців, організм почне спалювати на 100 калорій в день більше.