Дослідження показують, що яблучний напій на день може запобігти накопиченню вісцерального жиру.

Вісцеральний жир – це бомба уповільненої дії. Ховаючись глибоко усередині вашого живота, жир може збільшити ризик виникнення проблем зі здоров’ям, починаючи від діабету та закінчуючи деменцією. Тому вкрай важливо позбутися вісцерального жиру. На щастя, один напій може допомогти, пише Express.

Вісцеральний жир, що вважається небезпечним, може виділяти токсичні хімічні речовини, викликаючи запалення в тканинах організму. На відміну від жиру, що коливається, який ви можете побачити під шкірою, вісцеральний жир не можна підштовхнути.

Дослідницька група вивчила вплив поліфенолів, що містяться в яблуках, на людей із різною вагою. Поліфеноли описують натуральні рослинні сполуки, які можна знайти у фруктах та овочах. Ці рослинні ласощі відомі своїми механізмами боротьби із хворобами, а також здатністю зменшувати запалення та ризик серцевих захворювань.

Вивчивши загалом 124 учасники, дослідники порівняли піддослідних у діапазоні від «помірно недостатньої ваги» до «помірно огрядної». Учасники були поділені на дві групи: одна група могла насолоджуватися яблучними напоями, а інша напоями без поліфенолів.

Їм також було рекомендовано вживати напої щодня протягом 12 тижнів, а потім приймати сильні дози лише протягом чотирьох тижнів. Група яблучного соку споживала сік із 600 міліграмами поліфенолів. Щодо кількості фактичного напою, то спочатку їм давали 340 грамів щодня, а в другій частині випробування доза була потроєна.

Після восьми тижнів прийому яблучного напою дослідники почали помічати різницю у площі вісцерального жиру.

“Тривале вживання напою, багатого на поліфеноли, змогло “значно” знизити рівень жиру на животі в учасників”.