Якщо ви дійсно хочете скинути вагу, то є кілька кроків, які спростять вам завдання. Їх назвали експерти з харчування Лаура Бурак та Метт Морріс.

При схудненні будьте готові до недосконалості. Відкиньте чорно-біле мислення і зосередьтеся на повільній зміні власних навичок замість того, щоб рахувати щодня калорії, пише Eat This, Not That.

І ось як ви можете підкоригувати свій порядок дня.

Починайте день зі склянки води та пийте воду протягом дня. Завдяки цьому ви зменшите потяг до їжі протягом дня, підготуєте тіло до фізичного навантаження, знизите ризик споживання солодкого. Також наукові дослідження показують, що зі збільшенням споживання води може знизитися вага і прискорити обмін речовин.

Думайте позитивно і знайдіть того, хто вас мотивуватиме. Підтримувати вас може партнер з фітнесу або дієти. Він дуже допоможе вам на початковому етапі, а після формування звички до оптимістичного мислення ви зможете справлятися самостійно.

Більше рухайтеся щодня. Важлива навіть 10-хвилинна прогулянка. І це краще ніж нічого. Морріс також пропонує встановити певну кількість кроків, які ви проходитимете щодня. Центри з хвороб та профілактики підкреслюють, що якщо ви намагаєтеся схуднути, то фізична активність у цьому відіграє вирішальну роль. При збільшенні кількості вправ буде збільшуватися і кількість калорій, що спалюються.

Їжте щодня більше білка. Згідно із загальним правилом, потрібно споживати 1 г білка на масу тіла. Це дасть змогу прискорити метаболізм, краще відновлюватись після тренувань, відчувати велику ситість протягом дня.

Двічі на день вживайте овочі та фрукти. Згідно з CDC, завдяки включенню до раціону більшої кількості овочів, фруктів (разом з нежирним м’ясом, бобами, горіхами) справді можна схуднути. Ви можете просто додавати джерела білка до різних страв.

Більше їжте вдень і менше – у вечірній час. Пам’ятайте, що вам потрібно більше енергії вдень, а їжа – це і є енергія. Тому після рясної вечері ваше тіло просто отримуватиме енергії більше, ніж зможе використати.