ГоловнаНовини Здоров'яШкідливі для сексуального життя звички

Шкідливі для сексуального життя звички

Численні дослідження показують, що секс дуже корисний для нашого здоров’я. Однак деякі звички йдуть на шкоду сексуального життя і знижують його якість.

Секс

Неправильне харчування. Нам потрібна відмінна фізична форма для того, щоб бути на висоті в спальні. Але всякі шкідливі вуглеводи з солодощів, пасти, фастфуду і тому подібних продуктів погано відбиваються на сексуальному житті. Надлишок вуглеводів знижує рівень тестостерону – саме від показника цього гормону і залежить якість нашого сексуального життя. Також вживайте менше смаженого, так як в ньому містяться трансжири, які знижують чоловіче і жіноче лібідо. Налягайте на овочі і фрукти, морквяний сік, сік селери і граната, які корисні для кровообігу.

Читайте також:  Вчені з'ясували, як їжа продовжує життя

Оральні контрацептиви. Жінки, які приймають ці таблетки значно частіше стикаються з розладами та проблемами сексуального життя, їх інтерес до нього знижується, зменшується і рівень збудження.

Куріння. У нього маса негативних властивостей для здоров’я цілком, як і для сексуального життя. Відмова від сигарет і надмірної кількості алкоголю йде на користь всьому здоров’ю цілком. Куріння часто робить чоловіків імпотентами, позбавляючи їх ерекції, у них виникає більше проблем з досягненням оргазму. Сигарети збільшують ризик безпліддя.

Надлишок сексу. Парадоксальна, але науково обґрунтована причина. Дослідження показують, що надмірне захоплення сексом знижує рівень збудження. Обмежте кількість статевих контактів для того, щоб зосередитися на створенні підходящої і збудливої обстановки для інтимних радощів. Про це пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News