Хороший сніданок важливий для позитивного початку дня. Який продукт вибрати, має вирішальне значення. Тому що деякі краще не їсти натщесерце. Експерт з кишкових захворювань Стефан Хіллеян (Німеччина) радить відмовитися від п’яти страв вранці.

На думку багатьох дієтологів, сніданок – це найважливіший прийом їжі протягом дня. Однак вирішальне значення має те, що ви їсте вранці.

1. Дріжджове тісто

Дріжджі, що містяться в круасанах і датської випічці, дратують шлунок і можуть викликати метеоризм або газоутворення. Якщо у вас Чутливий шлунок, насолоджуйтеся дріжджовий випічкою протягом дня, а не вранці на сніданок.

2. Помідори

Дубильна кислота, що міститься в томатах, підвищує кислотність шлунка. Це створює відчуття повноти або навіть болю.

Читайте також:  Коли екран телефону може принести користь організму

3. Цитрусові

Висока кислотність цитрусових може дратувати стравохід, особливо якщо він вже запалився. У гіршому випадку це може привести до запалення слизової оболонки шлунка. Замість половини грейпфрута вранці краще вибрати ягоди.

4. Чорна кава

Чорна кава натщесерце збільшує вироблення кислоти в шлунку. Оскільки ще немає їжі для буферизації кислоти, слизова оболонка шлунка може дратуватися. Вранці краще пити каву з молоком, тому що лужне молоко знижує кислотність кави.

5. Газовані напої

Газовані напої натщесерце можуть уповільнити травлення і привести до запорів протягом дня. Зокрема, фосфорна кислота, що міститься в колі, або яблучний сік шкідливі на сніданок.

Читайте також:  Простий аналіз крові розкриє шанси дожити до 100 років