Принцип однієї склянки завоював популярність у борців із зайвою вагою в багатьох країнах. Це дуже простий спосіб, який дозволяє зупинити переїдання і розлучитися із зайвими кілограмами.

Як вважають багато фахівців, основна причина зайвої ваги це переїдання. Часто люди вживають в два рази більше калорій, ніж потрібно організму. А деякі в день з’їдають навіть 5-10 нормативів по калоріях.

Основа принципу однієї склянки в тому, що за один прийом їжі потрібно з’їдати стільки, скільки може поміститися в звичайний стакан. Для тих, хто звик постійно переїдати, рекомендують почати з 6-7 прийомів їжі в день, поступово скоротивши їх до 4-5.

Також є ще кілька правил, які допоможуть вам поліпшити результат:

  • За півгодини до їжі і через півгодини після попийте води.
  • Намагайтеся їсти через рівні проміжки часу. Вечеряти намагайтеся не менше, ніж за годину до сну.
  • Можна додати додаткові прийоми їжі – один свіжий фрукт або овоч. Особливо такі перекуси знадобляться тим, хто істотно знижує обсяг їжі.

Така дієта не тільки допоможе впоратися з переїданням і зайвими кілограмами, але і запобіжить цим проблемам в майбутньому. У людей, схильних переїдати, збільшується обсяг шлунка. Але якщо тривалий час харчуватися маленькими порціями, шлунок повернеться до норми. А це допоможе в майбутньому уникнути переїдання, так як ви будете відчувати ситість.

Раніше ми писали про те, як швидко схуднути на 10 кг.