Ті, хто хоче рано чи пізно схуднути, схильні пропускати прийоми їжі, щоб заощадити калорії. Дослідження, проведене в Японії, тепер показує, що це може бути контрпродуктивним, особливо за вечерею.

Згідно з недавнім дослідженням університету Осаки в Японії, пропуск всього прийому їжі може привести до збільшення ваги.

Як пропуск прийому їжі пов’язаний зі збільшенням ваги?

У період з 2007 по 2015 рік дослідницька група обстежила 17 573 юнаки та 8 860 дівчат. В середньому учнів обстежували і опитували в період від двох до чотирьох років навчання. Вчені також записали фактори навколишнього середовища, такі як звички сну, куріння, прийом їжі та споживання алкоголю.

Читайте також:  Експерти розповіли про смертельну небезпеку татуювань для деяких груп людей

Вони прийшли до висновку, що студенти, які пропускали певні прийоми їжі, з більшою ймовірністю набирали вагу – навіть мали більший ризик ожиріння.

Багато пропускають сніданок

Ця кореляція була найбільш очевидною серед тих студентів, які» завжди «або» час від часу ” пропускали обід: 10,7 і 14,7 відсотка студентів додали у вазі, тоді як це було 16,9 і трохи менше 23 відсотків студенток. Цієї кореляції не вдалося виявити у студентів, які пропустили сніданок або обід.

Здорова вечеря – необхідність для більшості

Пропущена вечеря могла привести до посилення почуття голоду на наступний день, тому випробовувані надмірно компенсували калорійність інших прийомів їжі.

Читайте також:  Три овочі, які ніколи не допоможуть схуднути

З іншого боку, пропустивши вечерю, багато учасників втратили важливі поживні речовини через брак овочів, що в інших дослідженнях також призвело до тривалого збільшення ваги.

Витрата калорій важливіше, ніж індивідуальне харчування

По суті, якщо ви споживаєте менше калорій, ніж витрачаєте, вага знижується. У довгостроковій перспективі якість страв і загальна потреба в калоріях важливіше, ніж пропуск одного прийому їжі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News