30 хвилин помірної фізичної активності дозволять спалити більше калорій , якщо до цього жінка з’їла білковий продукт. Співробітники Університету Арканзасу досліджували термічний ефект продуктів харчування і тренувань , вироблений на витрати енергії.

Термічний ефект розраховується з кількості енергії , необхідного для переварювання , запасання та використання їжі.

Коли прийом білка поєднується з тренуваннями , енерговитрати продовжують зростати. Тому відмовлятися від їжі перед фізичною активністю , сподіваючись спалити більше калорій , безглуздо. Такий висновок був зроблений після того , як 10 жінок з нормальною вагою взяли участь в організованому експерименті . Добровольці отримували продукти харчування з високим вмістом білка , з низьким вмістом білка або їх взагалі позбавляли їжі. Після цього потрібно було пройтися на біговій доріжці.

Читайте також:  Експерти з'ясували, хто з працівників має більший ризик деменції

Саме фізична активність грала тут ключову роль. Без тренувань раціон , багатий білком , може призвести до втрати м’язової маси. Причина в наступному: коли в організм потрапляє білок , тіло підвищує температуру , щоб цей білок розщепити . Але одночасно з цим розщеплюються і м’язові волокна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НАКАЧАТИСЯ ВДОМА?

ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС