6. Солона їжа

Організм вимагає солі? Це може бути ознакою зневоднення, особливо після тренування або в період похмілля. Спробуйте випити склянку води, поїсти оливок або солоних огірків. У приготуванні їжі замість звичайної солі використовуйте морську.

7. Чай і кава

Ці напої люблять багато, але якщо бажання їх пити переростає в чашку міцної кави щогодини – це вже проблема. Тяга до кофеїну призводить до того, що без нього пропадає бажання чимось займатися і починає боліти голова.

Цілком можливо, організму просто не вистачає фосфору, який допомагає засвоювати кальцій. Так що спробуйте замінювати гарячі напої горіхами і насінням.

Читайте також:  Сон визнаний вченими «безкоштовним засобом» від жиру на животі

8. Жирна їжа

Бургери, картопля фрі та інший фастфуд – те, що не шкодить при нечастому вживанні, але перетворюється в проблему, якщо входить в щоденний раціон. Звичайно, це зручна їжа, яка швидко покращує настрій, але тяга до неї говорить про нестачу жирних кислот-омеги-3 і омеги-6. Їх можна отримати з жирних сортів риби, горіхів і насіння, так що спробуйте замінити ними хоча б деякі порції бургерів і картоплі фрі.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3