Напевно, кожному з нас іноді хочеться чогось шкідливого: шоколадка, шматочок торта або бургер з картоплею фрі. Це відбувається, коли організм намагається нам на щось натякнути. Вчимося розпізнавати сигнали вчасно!

1. Цукор і солодощі

Тяга до солодкого – як Пастка-22: чим більше їсте, тим більше хочеться ще. Після порції солодкого зростає рівень цукру в крові, виробляється інсулін. Ви отримуєте заряд енергії, а коли він проходить — хочете знову з’їсти солоденького і бігти далі.

Щоб вирватися з цього кола, зменшіть споживання цукру, їжте більше овочів і фруктів, а також продуктів, багатих білком. Тоді енергія теж буде, і вистачить її надовго.

Тяга до солодкого може означати недолік цинку, магнію і хрому в організмі. Найпростіший спосіб перестати накидатися на тістечка — купити вітаміни.

2. Шоколад

Деяких тягне не просто на солодке, а саме на шоколад, молочний або гіркий. Нерідко це пов’язано з критичними днями: саме тому жінки люблять шоколад більше, ніж чоловіки. Також тяга до шоколаду може означати дефіцит магнію (він допомагає боротися зі стресом і виробляти енергію).

Щоб не підсісти на шоколад остаточно, фахівці радять додавати в їжу какао-пудру і уникати солодких батончиків з низьким вмістом какао.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3