Кардіологи назвали 4 ознаки інфаркту міокарда, що спостерігаються перед сном. Медики з появою цих симптомів рекомендують негайно звертатися до лікарів, оскільки вказують на наближення серцевого нападу.

Інфаркт міокарда має багато ознак. Звертати увагу необхідно на задишку та болі в ділянці серця, які виникають до нападу. Далі слідує порушення ритму і шок. Вони вже загрожують життю. У групі ризику перебувають люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, пацієнти зі схильністю до вад і з хронічними захворюваннями серця.

При цьому особливо медики рекомендують звертати увагу на 4 певні ознаки, які можуть з’явитися перед сном або безпосередньо під час нічного відпочинку. Не варто ігнорувати болючі відчуття у верхній частині живота. У деяких людей цей дискомфорт проявляється за кілька днів до початку серцевого нападу. Цей симптом нерідко буває проігнорований, оскільки його плутають із захворюванням шлунка.

Читайте також:  Чим нудьга корисна для нашого організму

Крім цього про швидке наближення нападу свідчить сором у горлі та шиї. Якщо проблеми з диханням супроводжуються підвищеним потовиділенням, людині може загрожувати інфаркт. Необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря. Також провісником серцевого нападу може бути зубний біль і болючі відчуття в області щелепи. Одночасно з цими симптомами з’являється пітливість.

Крім цього на серцевий напад, що наближається, вказує біль у верхніх кінцівках і лівому плечі. У такому разі іррадувати може ішемія серця, завдаючи болючих відчуттів саме в руках.