Кардіологи назвали 4 ознаки інфаркту міокарда, що спостерігаються перед сном. Медики з появою цих симптомів рекомендують негайно звертатися до лікарів, оскільки вказують на наближення серцевого нападу.

Інфаркт міокарда має багато ознак. Звертати увагу необхідно на задишку та болі в ділянці серця, які виникають до нападу. Далі слідує порушення ритму і шок. Вони вже загрожують життю. У групі ризику перебувають люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, пацієнти зі схильністю до вад і з хронічними захворюваннями серця.

При цьому особливо медики рекомендують звертати увагу на 4 певні ознаки, які можуть з’явитися перед сном або безпосередньо під час нічного відпочинку. Не варто ігнорувати болючі відчуття у верхній частині живота. У деяких людей цей дискомфорт проявляється за кілька днів до початку серцевого нападу. Цей симптом нерідко буває проігнорований, оскільки його плутають із захворюванням шлунка.

Крім цього про швидке наближення нападу свідчить сором у горлі та шиї. Якщо проблеми з диханням супроводжуються підвищеним потовиділенням, людині може загрожувати інфаркт. Необхідно якнайшвидше звернутися до лікаря. Також провісником серцевого нападу може бути зубний біль і болючі відчуття в області щелепи. Одночасно з цими симптомами з’являється пітливість.

Крім цього на серцевий напад, що наближається, вказує біль у верхніх кінцівках і лівому плечі. У такому разі іррадувати може ішемія серця, завдаючи болючих відчуттів саме в руках.