Кожному з нас доводиться вирушати в поїздки різної дальності. Це можуть бути робоче відрядження або відпустка. При цьому вартість квитків на різні види транспорту до Європи виявляється доволі суттєвою. Однак не варто відкладати поїздку лише через це, адже є чудовий спосіб заощадити. Наприклад, якщо цікавить маршрут Львів Берлін автобус компанії KLR Bus відвезе за розумні гроші до пункту призначення. Давайте дізнаємося про автобусні подорожі докладніше.

Переваги автобусних міжнародних поїздок

Найкраще розібрати плюси подорожей автобусом на конкретному прикладі. Візьмемо вищезгаданий маршрут Львів — Берлін. Автобус доставить вас з одного міста до іншого всього за 17 годин, при цьому ціна квитка буде відчутно нижчою, ніж у випадку авіаперельоту. Щодо подорожей поїздом, то вони пов’язані з неабияким дискомфортом через необхідність здійснення кількох пересадок. У списку переваг автобусних поїздок варто виокремити кілька пунктів:

  • сучасні комфортабельні автобуси з наявністю всіх зручностей, серед яких туалет, бездротовий інтернет, клімат-контроль та відеосистема;
  • прямий рейс без пересадок та зміни колісної пари на кордоні;
  • можливість замовлення квитків онлайн цілодобово в обидва напрямки;
  • підтримка онлайн-оператора протягом усієї поїздки;
  • доступна вартість проїзду, а також регулярне проведення акцій.

Всі ці переваги пропонує компанія KLR Bus, яка співпрацює з найкращими європейськими перевізниками та офіційно представлена в Україні.

Як замовити квиток через KLR Bus?

Замовити проїзний документ до різних міст Європи можна так:

  1. Зайдіть на сайт klr.com.ua або завантажте програму на смартфон.
  2. Виберіть початковий та кінцевий пункт, а також дату поїздки.
  3. Клацніть на відповідний рейс.
  4. Заповніть форму із зазначенням особистих даних та платіжного методу.
  5. Сплатіть квиток.

Після здійснення оплати на вашу адресу електронної пошти або в месенджер прийде електронний проїзний документ. Його можна пред’явити під час посадки в роздрукованому вигляді або на екрані смартфона. Швидко, зручно, а головне — вигідно.

*На правах реклами