Грейпфрут – це низькокалорійний фрукт, який містить багато корисних вітамінів, мінералів та поживних речовин. Він допомагає збалансувати рівень бактерій у кишечнику, підтримувати обмін речовин, контролювати вагу, задовольнити апетит.

Хоча вважається, що грейпфрути корисні для здоров’я, у них все ж таки є свої недоліки. Вони можуть взаємодіяти з різними ліками, а у консервованому вигляді можуть містити багато цукру.

Але чим грейпфрути для нашого організму корисні, пише Eat This, Not That.

Зміцнюють імунітет. У грейпфруті багато вітаміну С: у 100 г – понад 30 мг. А один такий фрукт середнього розміру на 100% забезпечує організм добовою дозою вітаміну С.

Допомагають при резистентності до інсуліну. У дослідженні, опублікованому в Journal of Medicinal Food, йдеться про те, що у тих, хто їв перед основним прийомом їжі половину грейпфрута, протягом двох годин знижувався рівень глюкози в крові та резистентність до інсуліну.

Підвищують рівень калію в організмі. В одній стандартній чашці грейпфрута міститься близько 300 мг калію на порцію. І це приблизно стільки ж, скільки у банані. Відомо, що калій може зменшити тиск.

Підвищують вироблення колагену. Це відбувається за рахунок великої кількості вітаміну С у грейпфрутах. Колаген грає велику роль у підтримці стану кровоносних судин та структури шкіри.

Зміцнюють серце. Все тому, що в грейпфруті багато антиоксидантів, калію, клітковини, каже Бреанна Вудс, зареєстрований дієтолог та керівник відділу харчування Blogilates. Також у дослідженнях з Національної медичної бібліотеки зазначається, що є зв’язок між вживанням грейпфрута, зниженням ймовірності виникнення ішемічного інсульту, гострих коронарних подій, ішемічної хвороби серця.

Сприяють зниженню ваги. Грейпфрут – це низькокалорійна та ситна їжа. Це означає, що він допоможе підтримувати дефіцит калорій.

Допомагають засвоювати залізо. Один грейпфрут включає майже 64% рекомендованої добової норми вітаміну С для дорослих.