Якщо не зважати на підвищений холестерин, то можна зіткнутися з небезпечними для життя станами. Наприклад, із серцевим нападом чи інсультом.

Холестерин може накопичуватися в судинах і призводити до їх закупорки. Причини накопичення холестерину можуть бути різні. Одна з них – це харчування, що включає продукти з високим вмістом насичених жирів, пише Daily Express.

Пенні Вестон, експерт з фітнесу, здорового способу життя та харчування, засновник оздоровчого центру MADE, перерахувала найкращі продукти, що знижують холестерин. Це білі овочі.

Серед таких овочів – часник, цибуля, цвітна капуста. Наприклад, до складу цибулі входить вітамін В6, С, марганець, сполуки сірки. Все це зміцнює імунітет і дозволяє організму краще працювати. Підтверджено те, що цибуля знижує холестерин, було дослідженням, опублікованим 2021 року у виданні Food Science and Nutrition. Зокрема, він знижує показники «поганого» холестерину та підвищує показники «хорошого».

Читайте також:  Дієтолог назвала 3 фрукти, які заважають схуднути

Цвітна капуста містить клітковину і в будь-якому вигляді буде корисною для травлення. А ще рахунок антиоксидантів вона зменшує запалення.

Відомо також, що всі вище перелічені білі овочі допомагають знизити кров’яний тиск. З інших білих продуктів, що знижують холестерин, можна назвати ріпу, картопля, білі банани, білі персики, білі нектарини, білі груші.