Одна з найбільш повторюваних рекомендацій щодо кількості щоденних кроків — це та, яка підкреслює важливість 10000 кроків у день.

Звичайно, ви чули не раз, що ви повинні дати 10000, щоб бути здоровим. Але що вірно в цьому твердженні?

Ходьба – одне з вправ, яке приносить особливу користь нашому організму. Одна з найбільш повторюваних рекомендацій щодо того, скільки щоденних кроків необхідно вжити. Це та, яка стосується важливості 10000 кроків на день.

Теорія сходить до 1960-х років, коли при підготовці до Олімпійських ігор компанія випустила на ринок перший крокомір. Який підраховував кількість кроків, що вживаються щодня. Пристрій, межа якого була в 10000 кроків.

Ця цифра, аж ніяк не обмежена тим, щоб бути частиною рекламної кампанії. Для багатьох зберігається з часом до сьогоднішнього дня в кількості кроків, які необхідно зробити для підтримки здорового фізичного стану.

Використовуйте сходи

Вдома або на роботі, забудьте про ліфт і піднімайтеся та спускайтеся по сходах. Перші кілька днів можуть бути складними, але ваше тіло звикне. І в майбутньому ви будете почувати себе краще фізично.

Використовуйте свій велосипед і громадський транспорт, щоб пересуватися

Якщо вам потрібно здійснювати тривалі поїздки, використовуйте громадський транспорт. В іншому випадку використовуйте велосипед для переміщення з одного місця в інше.

Крім поліпшення серцево-судинної системи, їзда на велосипеді зміцнює імунну систему і приносить велику користь організму.

Рухайтеся

Якщо ваша робота — сидіти 8 годин, робіть короткі перерви і користуйтеся можливістю, щоб розім’яти ноги і прогулятися. Вам буде корисно зробити перерву і бути активним.

Скоротіть час, який ви проводите перед телевізором і комп’ютером. В додаток до того, що ви проводите свій робочий день перед екраном комп’ютера, виключіть можливість сидіти на дивані і дивитися телевізор. Спробуйте вийти і прогулятися.

Чим більше рухів ви включаєте в свій розпорядок дня, тим краще ви будете почувати себе фізично і емоційно.

Кілька простих кроків, які допоможуть вам вести активний день від дня. Замість того, щоб зосередитися на кількості кроків, які ви робите в день, зосередьте свої цілі на часі, який ви витрачаєте на активність, і вести активний спосіб життя.