Виявляється, через солодку газовану воду у вас можуть утворитися тромби. А це призводить до інсультів та серцевих нападів. Щоб уникнути таких наслідків, постарайтеся вживати менше цукру.

Рорі Батт, дієтолог з Marvin’s Den, каже, що різнокольорові газовані напої – це винуватці підвищеної згортання крові та утворення тромбів. Причина шкоди чаю з льодом, коли та подібних напоїв у тому, що в них міститься багато «чистого цукру».

Через вживання солодкої їжі у великих кількостях у людини може підвищитись рівень холестерину. А це один із способів збільшити ризик розвитку атеросклерозу.

Науковий консультативний комітет з харчування рекомендує споживати трохи більше 5 % від кількості калорій як вільних цукрів. Однак це все ж таки помилкова рекомендація, оскільки якщо хтось загалом отримує в день багато калорій, то він також споживатиме занадто багато цукру.

Також Національна служба охорони здоров’я Великобританії зазначає, що на день людині можна споживати без шкоди здоров’ю максимум 30 г вільного цукру. Але для людини з мініатюрними параметрами це може бути багато.

У цілому ж потрібно просто дотримуватися помірності в споживанні цукру.