У нас є лише 12 хвилин для того , щоб встигнути справити сприятливе враження на першому побаченні , як з’ясували дослідники. При цьому партнер відразу звертає увагу на посмішку , погляд і запах з рота.

Британські соціологи опитали більше 2 000 чоловік , щоб дізнатися , як багато часу їм потрібно на першому побаченні для того , щоб винести перше судження про потенційного партнера . Виявилося , що на це , в середньому , йде всього 12 хвилин. 64 % опитаних судять людину по усмішці , для 58 % також важливий контакт очима , для 25 % тон голосу. При цьому найбільш відштовхуючим чинником є ​​неприємний запах тіла (59 %) , а також несвіже дихання з рота (53 %).
 
Як це не прикро , але 38 % опитаних від хвилювання починають потіти на першому побаченні , що різко знижує їхні шанси справити приємне враження. Значна кількість людей виносять судження про своїх потенційних партнерах , ще навіть жодного разу з ними не побачившись . Так , 20 % для цього достатньо вивчити сторінки можливого партнера на Facebook і Twitter.
 
25 % йдуть на значні зміни свого зовнішнього вигляду і запах для того , щоб справити враження на першому побаченні. Для жінок найпопулярнішими процедурами є нова зачіска , манікюр , а також використання нового парфуму. Чоловіки заради цього будуть відрощувати ” дизайнерську щетинку ” . 6 % жінок і 5 % чоловіків також готові сісти на дієту , щоб постати на першому побаченні максимально спокусливими.
 
До речі , чоловіки є й самими розуміючими , тому що вони в два рази частіше за жінок дають своїм потенційним партнерам шанс зустрітися на другому побаченні , якщо вони не справили враження на першому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЩО ЧОЛОВІКИ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ ПРИ ЗНАЙОМСТВІ З ЖІНКОЮ