Сезон грипу вже настав, і експерти стурбовані тим, що кількість випадків грипу починає зростати. Ось як зрозуміти, що ваш організм вже заражений цим вірусом.

У попередні пару років люди через велику кількість випадків COVID-19 дотримувалися правил гігієни, носили маски тощо. Тому на грип практично ніхто не хворів. Зараз експерти очікують збільшення кількості хворих на грип через відмову від засобів індивідуального захисту, пише Eat This, Not That!.

Найкраще, що ви можете зробити, якщо заразилися на грип, – залишатися вдома. Якщо вам потрібно вийти на вулицю, то обов’язково прикривайте ніс і рот під час чхання або кашлю, а також не забувайте часто мити руки з милом.

Тяжкі випадки грипу дещо відрізняються від звичайної застуди. За словами доктора Катлера, у людини виникає біль у тілі, з’являється задишка, піднімається температура. Утруднене дихання пов’язане з пневмонією, при якій вірус грипу проникає у легені. Через прогресування пневмонії рівень кисню в крові знижується, і це може спричинити смерть від грипу.

Також, як зазначає доктор Боден-Альбала, симптомами грипу можуть бути деякі або всі з таких ознак: лихоманка або лихоманковий стан/озноб, кашель, біль у горлі, нежить або закладеність носа, болі в м’язах або тілі, втома, головний біль, діарея або блювання.