Співробітники Національної служби охорони здоров’я Великобританії склали перелік факторів, що сприяють виникненню серцевого нападу. В черговий раз вчені нагадали: найкраще запобігти виникнення серцевого нападу допомагає регулярна фізична активність.

Фахівці Національної служби охорони здоров’я Великобританії закликали уважно ставитися до таких проявів, як біль в області грудей і на інших ділянках тіла, задишка і запаморочення, свистяче дихання і кашель. Все це, за їх словами, є сигналами погіршення роботи серця.

«Найчастіше до серцевого нападу призводить ішемічна хвороба, але спровокувати його можуть також стреси, надмірна вага, діабет, гіпертонія, підвищений рівень холестерину», – констатували експерти.

Читайте також:  Ось що станеться з тілом, якщо відмовитись від алкоголю на місяць

Вчені підкреслили, що для захисту від таких порушень важливо мати певний рівень фізичної активності – не менше 40 хвилин в день. Це ефективно сприяє нормалізації тиску, зниженню холестерину.

Також фахівці настійно радять дбати про харчування: в ньому повинна бути досить цінних мінералів і вітамінів. Риба, бобові, молочні продукти забезпечать здоров’я організму, особливо при відмові від шкідливих продуктів та алкоголю і зменшення споживаного цукру, зауважили вони.

Джерело: МедікФорум