Чи може відправка СМС стати причиною смерті людини ? Експерти стверджують , що любителі посилати текстові повідомлення дійсно ризикують зіткнутися з хворобами серця і проблемами з диханням.
 
Проведене Британською асоціацією хіропрактиків дослідження показало , що неправильна постава представляє величезний ризик для здоров’я людини – такий же , як і ожиріння . Тим часом , звиклі до частого використання мобільних телефонів або планшетів люди з роками виробляють неправильну поставу. Через неї в їх організмах ускладнюється кровообіг і процес дихання , що змушує серце працювати , що називається , на знос.
 
Небезпеку становить не тільки часта відправка СМС , але й користування електронною поштою , і перегляд інтернет – сторінок, і відеоігри – все те , чим людина займається регулярно , нахилившись або згорбившись . Це призводить до розвитку гіперкіфоза (сутулої спини) , який у свою чергу пов’язаний з легеневими і серцево-судинними хворобами.
 
Зігнувшись або згорбившись , людина не може дихати на повні груди через звуження легеневих м’язів. Крім цього , ребра не рухаються нормально , так що серце і легені не здатні функціонувати з повною віддачею. На жаль , більшість власників подібних гаджетів поняття не мають про те , якої шкоди своєму здоров’ю вони заподіюють , оскільки ця шкода довгостроковий , а в короткій перспективі ніяких істотних змін у своєму здоров’ї вони не спостерігають.
І лише через роки , зіткнувшись з важкими легеневими або серцевими порушеннями , людина може задуматися про те , чому саме це відбулося. Хоча йому навряд чи прийде в голову , що винуватцем цього є мобільний телефон або планшет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 ПРИЧИН СМЕРТІ УКРАЇНЦІВ