Красиві, доглянуті і ніжні губи стануть чудовим завершенням вашого неперевершеного зовнішнього вигляду. Однак для цього недостатньо просто нафарбувати губи, за ними потрібен правильний догляд. Сьогодні ми розповімо про те, як добитися відмінного результату.

Особливо проблема недоглянутих губ характерна для холодного часу року. Взимку вони можуть тріскатися, лущитися. Щоб цьому запобігти, необхідно використовувати гігієнічну помаду або бальзам. Такий засіб забезпечить надійний захист і загоїти вже утворилися ранки. Вже поверх бальзаму можна наносити звичайну помаду або блиск, правда, перед цим слід промокнути губи сухою серветкою і нанести шар помади.

Щоб загоїти губи швидше, допоможе масло — оливкова, персикове або звичайне рослинне. Такий засіб бореться зі зморшками, пом’якшує шкіру губ і насичує їх. Масло потрібно наносити на ніч рухами руху в дуже тонкий шар, інакше ви ризикуєте забруднити подушку.

Губи, як і інші частини тіла, потребують масажу. Для цього потрібно використовувати м’яку зубну щітку. За рахунок цього ви позбудетеся від відмерлих частинок шкіри, додасте губам м’якість і ніжність, поліпшуючи кровообіг.

Також є спеціальні маски для губ. Їх потрібно робити взимку не менше трьох разів на тиждень, влітку достатньо одного-двох разів. Наприклад, можна наносити суміш з кашки банана і жирної сметани на 10 хвилин, після чого змити теплою водою. Також можна брати звичайний кефір і наносити на 15 хвилин як помаду. Після потрібно змити і нанести вазелін або гігієнічний бальзам.

Джерело: 7mednews