У пологовому будинку замість прикладання до грудей дітям можуть вводити 5% глюкозу. Так, вона виведе токсини, але це буде обман. Глюкоза – це чиста енергія. І для організму це страшний обман.

Організм тепер думає, що найкраще чим можна втамувати свій голод – це цукор.

Пішов рецепторний імпринтинг на смак 5% глюкози і тепер все, що б не відбувалося з цією дитиною, які б стреси або загрози для життя не відбувалися – єдине, на що його буде тягнути для захисту від цих стресів – це солодке. Відповідно, дитина весь час буде хотіти глюкозу, солодке, картоплю, макарони, білі булки, виноград, банани, тобто всю ту групу продуктів, що призводять до діабетичному обміну речовин і формуванню цукрового діабету II типу.

Фатальна помилка – не дати дитині грудей після пологів

Епідемія діабету II типу, яку ми спостерігаємо зараз, була сформована в той момент, коли “технології здоров’я” стали замінювати перше прикладання до грудей подачею 5% глюкози.

Це було зроблено не випадково. Це було зроблено в інтересах корпорацій, які просувають вуглеводний тип живлення. Адже весь фаст-фуд побудований на вживанні вуглеводів, тому що вуглеводні продукти – вони найдешевші, їх легше всього зберігати і з допомогою різних ароматизаторів їм можна надавати будь-які смаки.

Материнське молоко не менш солодке ніж глюкоза – але в ньому не цукор, а лактоза. Це речовина, яка в нашому кишечнику правильно розщеплюється, формує біфідо – і лактозахист, дає ту енергію і в тій кількості, яка нам потрібна.

грудне годування

Цей досконалий природний механізм ламається, коли материнське молоко замінюється 5% глюкозою та механізм рецепторного імпринтингу в подальшому неможливо перекалібрувати. Ми ніколи не зможемо змінити перше рецепторне враження, як ми ніколи не зможемо змінити перше враження від зустрічі з людиною або від викурювання першої сигарети.

Тобто немає більш фатальної помилки, ніж не дати дитині грудей після пологів. Зараз величезна кількість технологів працює над механізмом коригування рецепторного враження – це питання і тривалого часу і фінансових вкладень.

А механізм першого прикладання до грудей абсолютно безкоштовний і безпечний, жодними аргументами і чинниками не можна виправдати нездійснення цієї простої дії – післяпологового прикладання дитини до грудей.