Робота з сирим м’ясом і птахом пов’язана з певним ризиком. Тому необхідно ретельно мити посуд, Обробні дошки і поверхні, на яких знаходилися такі продукти. Але як щодо самого м’яса? Чи варто мити його перед приготуванням? Дієтолог клініки Мейо Аня Хілл дала відповідь.

“Якщо говорити про овочі, обмивання допомагає позбутися від піску або бруду, що залишився. Це скорочує кількість мікробів на поверхні. Але коли справа стосується м’яса і птиці, це зовсім інша історія”, – зазначає Хілл.

Вона підкреслила, що мити м’ясо і птицю не варто, оскільки це підвищує ризик поширення бактерій по кухні і тілу кухаря. Приготування м’яса відразу з упаковки безпечно, оскільки на підприємствах є системи, що запобігають розмноженню бактерій.

Хілл підкреслила, що набагато важливіше довести м’ясо до потрібної температури. Це дозволить знищити будь-які хвороби харчового походження.

Так курку потрібно доводити до температури 74 градуси за Цельсієм, яловичину, свинину і баранину до 63 градусів, а фарш безпечний для вживання при температурі 71 градус. Виміряти температуру м’яса можна за допомогою спеціального термометра з щупом.