Людина реве та стогне під час сексу тому, що їй потрібен кисень. Вчені розповіли, що насправді означають ті або інші звуки, які ми проводимо в ліжку.

Оргазм, а точніше ті звуки, які лунають в цей момент, вже давно обговорюються вченими. Але навіть без цих обговорень багато знають про те, що секс може бути досить гучним, і далеко не всі вироблені шуми є мимовільними або оригінальними. Але чому ми взагалі мичім, стогнемо або сміємося під час занять сексом? Американські експерти розповіли про те, звідки виникають найбільш поширені звуки. Почати слід з самого популярного звуку мукання. Це фізіологічна реакція нашого організму на будь-які зусилля. Ми починаємо мукати, коли тілу потрібно більше кисню, і з допомогою вдиху закачуємо цей цілющий газ за рахунок м’язів гортані.

Коли людина робить видих при звуженій голосовій щілині, то у неї і виникають специфічні звуки. Найчастіше вони означають те, що ми працюємо в ліжку. Але що щодо стогонів? Партнери стогнуть, займаючись сексом, тому що це найпростіший спосіб показати задоволення. Замість того, щоб вимовляти слова на зразок «так-так-так… те саме… давай сюди, ні трошки сюди…вище…нижче…» люди зберігають мовчання або стогнуть, якщо дійсно відчувають задоволення. Але подібні стогони ще й подяка партнеру за те, що він правильно виконує свою роботу.

В цілому, психологи вважають звуки під час сексу відображенням інтенсивності випробовуваних задоволень. Якщо партнерам подобається чути подібні звуки, то для них вони стають свого роду винагородою. Тоді звуки фізично і емоційно зближують двох людей. Звуки лементу в якості винагороди часто використовуються жінками, які імітують оргазм. Взагалі, жінки виробляють максимальну кількість звуків, спеціально для чоловіків тому, що їм це приємно. Давно помічено, що якщо чоловікам подобаються подібні звуки, то вони найчастіше залишаються з жінками, щоб чути їх знову і знову.

Джерело: МедікФорум