Багато хто впевнений, що додатки для гаджетів, в яких необхідно задіяти логічне мислення продовжують молодість мозку. Своєю думкою з цього приводу поділився психоаналітик Олексій Мелехін, пише АиФ.ру.

Експерт розповів, що благотворний вплив на когнітивні процеси надають тільки спеціально розроблені медиками додатки.

“Вони існують, називаються “нейрокогнітивні тренінги” або “нейропсихологічні корекційні батареї”. У них є спеціальні завдання, які дозволяють діагностувати, які особливості порушення, які особливості функціонування когнітивних процесів людини, і за допомогою таких завдань можна поправити, поліпшити ці здібності”, — пояснив Олексій Мелехін.

Підтвердженням цьому виступає дослідження Пенсільванського університету, в ході якого істотної різниці між здібностями людей, які грають і ні, вчені не виявили.

А такі розваги, як судоку, кросворди такого ефекту не дають. Це пов’язано з тим, що навик, що відпрацьовується рідко застосовується в повсякденному житті. Проте, фахівець рекомендує не списувати з рахунків і розважальні програми. Цей вид розваги, за його словами, добре допомагає розслабитися. Також психолог рекомендує не нехтувати фізичною активністю.