Лікування діабету 2 типу багато хто порівнює з боксерським поєдинком проти високого рівня цукру в крові. Для того, щоб не допустити різкого стрибка глюкози, необхідні певні дієтичні зміни.

Як кажуть фахівці, деякі продукти здатні відчутно підвищувати рівень цукру в крові. Одні з них популярні і улюблені багатьма, пише Express.

Відзначається, що цукор, який людина отримує від вживання їжі, постачає організм енергією. При перевищенні його кількості цукор в крові може стати руйнівною силою. Люди з діабетом 2 типу сприйнятливі до цієї загрози, тому що вони або не виробляють достатньої кількості інсуліну, або інсулін, який вони виробляють, не поглинається клітинами.

Інсулін-це гормон, який підшлункова залоза виділяє для підтримки нормального рівня цукру в крові. Відсутність цього механізму може призвести до незворотного пошкодження таких частин тіла, як очі, нерви, нирки і кровоносні судини. Тому, попереджають медики, людина з діабетом 2 типу повинна змінити аспекти свого способу життя, щоб тримати рівень цукру в крові під контролем.

Лікарі закликають з особливою увагою ставитися до раціону. Одними з найбільш “підступних” продуктів можуть бути фрукти, кажуть вони. Так, різко підвищити цукор в крові можуть солодкі тропічні фрукти. У їх числі особливо виділяють манго, ананас і диню.