Багато лікарів часто говорять про користь цього продукту, але в Україні він став популярний не так давно. Експерти назвали дев’ять причин додати ці червоні солодко-кислі ягоди в свій раціон.

Ягоди годжі тисячоліттями використовувалися в Китаї як лікарська речовина для поліпшення загального стану здоров’я. Вони ростуть в Тибеті і Манголії, проте їх можна знайти на прилавках магазинів по всьому світу, зазвичай їх продають в сушеному вигляді.

Цей продукт багатий антиоксидантами і поживними речовинами, зокрема, залізом, міддю, цинком, селеном, калієм, тіаміном і вітамінами A і C, пише Food.News.

Дослідження показали, що вживання 100 г ягід годжі в день протягом 30 днів покращує імунну функцію. Крім того, антиоксиданти, які в них містяться, допомагають боротися з окислювальним стресом, викликаним вільними радикалами, що запобігає розвитку хронічних захворювань.

Експерти стверджують, що екстракт ягід годжі може знизити рівень загального холестерину і тригліцеридів. Таким чином, продукт знижує ризик розвитку серцевих захворювань і пов’язаних з ними ускладнень.

Бета-каротин, який міститься в ягодах, захищає шкіру від наслідків передчасного старіння і зморшок. Згідно з дослідженнями, цей продукт також допомагає запобігти пошкодженню ДНК.

Завдяки великому вмісту клітковини, ягоди годжі здатні допомогти в регулюванні рівня цукру в крові. Також вони володіють величезним потенціалом в якості продуктів для боротьби з раком через високий вміст в них антиоксидантів.

Ці ягоди часто люблять спортсмени, так як вони допомагають підвищити рівень енергії, покращують фізичну працездатність і навіть сприяють відновленню після тренування.

Крім того, через велику кількість клітковини, вони дозволяють швидше відчути відчуття насичення, їх зручно можна використовувати в якості корисного перекусу.