Більшість чоловіків, як відомо, «люблять очима» і з задоволенням роздивляються жіночу фігуру і обличчя. На що саме вони дивляться в першу чергу?

Вигини тіла

Розміри, звичайно, мають значення, проте у кожного чоловіка, на щастя, свої переваги. Одні люблять спортивних худеньких, іншим подобаються фігурні дами. Однак всіх чоловіків приваблюють жіночі вигини. Найбільше важливі саме пропорції — груди, талія, стегна. Чим менше талія по відношенню до грудей і стегон, тим сексуальніше виглядає жінка.

Стегно

Чоловіки люблять розглядати стегна. Цьому є пояснення: вважається, що жінка з широким тазом принесе здорове потомство, а пологи пройдуть безпроблемно. Тим не менш, любителів фігур «як у хлопчика», як і раніше багато.

Читайте також:  Що буде з тілом, якщо відмовитися від цукру на 30 днів: результати експерименту

Груди

Дівчата зазвичай думають, що чим більше розмір, тим привабливіше виглядають, але насправді на кожен розмір грудей знайдеться свій любитель. Більшість чоловіків зізналися, що дивитися на шостий розмір бюста цікаво тільки на відретушованих фотографіях. Велику роль відіграє стан грудей, її підтягнутість.

Губи

На обличчі чоловіка в першу чергу звертають увагу на губи. Занадто тонкі губи або пересохла шкіра на них відштовхують, однак і модний накачаний рот «качечкою» має мало шанувальників. Багато чоловіків відзначають, що цінують природність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News