Лікарі вважають, що перевіряти зуби потрібно два рази на рік. Якщо уникати походів до стоматолога 12 місяців і більше, то це може обернутися неприємними наслідками для організму. Якими саме, розповіла Лінн Гаргано, лікар-стоматолог і директор школи при Нью-Йоркському університеті здоров’я Лангоні.

За словами фахівчині, якщо ви не були у дантиста рік, цілком ймовірно, що вже розвинувся новий карієс або збільшився старий. Крім того, у вас може виникнути початкова стадія пародонту (запалення ясен), стверджує лікар. У групі ризику ті, хто часто їдять цукерки і нерегулярно чистять зуби, пише Hello Giggles.

Через два роки у деяких людей підвищується чутливість зубів, з’являється біль. Гаргано звертає увагу, що пацієнту можуть знадобитися коронка і лікування кореневих каналів, що не тільки болісно, але і дорожче звичайного пломбування. За словами стоматолога, якщо раніше був пародонт, він здатний перерости в більш небезпечний пародонтит.

Читайте також:  В Японії вчені виявили новий наслідок COVID-19

Якщо не відвідувати лікаря п’ять років, можна позбутися зубів через пародонтиту та інших пошкоджень, пояснює Гаргано. Через 10 років після Вашого останнього візиту до стоматолога захворювання можуть викликати незворотні наслідки в порожнині рота, застерігає медикиня. Більш того, збільшується кількість бактерій, які можуть погано позначитися на роботі серця, таким чином підвищується ризик серцевих захворювань та інсульту.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News