Які продукти потрібно вживати, щоб мати ідеальні зуби? Стоматолог розповів про те, що треба класти на тарілку людині, що дбає про свою усмішку.

Молодий стоматолог з Сіднея доктор Льюїс Ерлич керує центром Sydney Holistic Dental Centre і вже давно вивчає зв’язок між здоров’ям порожнини рота і загальним хорошим самопочуттям. За словами дантиста, щоранку він прокидається о 6 ранку для того, щоб відразу порадувати себе порцією яблучного сидру. Після цього він готує омлет з великою кількістю овочів, і його цілком достатньо для того, щоб дочекатися обіду. На обід доктор Ерлич воліє вживати овочевий салат з куркою або якимись іншими джерелами білка, а на полуденок він зазвичай їсть горіхи і темний шоколад.

Після роботи доктор Ерлич відправляється в спортзал або ганяє на велосипеді або бігає. Також цей молодий чоловік обожнює плавання, відвідує класи йоги і проводить час в інфрачервоній сауні. Вечеря його складається з великої кількості овочів у додатку до рибі, курці або червоного м’яса. Увечері Льюїс теж радує себе темним шоколадом. При цьому він називає сон найважливішою частиною свого дня. Зазвичай в ліжку доктор Ерлич виявляється вже в половині десятої, і не більше ніж через годину засинає. По вихідних він намагається займатися спортом раніше з ранку, щоб розвантажити свій день.

Цей стоматолог не може жити без яєць, овочів і темного шоколаду, він часто вибирає мигдаль, селеру і морквяні палички в якості перекусів. Хоча доктор Ерлич і є дантистом, він підкреслює важливість збереження балансу і радить людям ніколи не прагнути до повної досконалості, іноді дозволяючи собі якісь слабкості на зразок шоколаду та піци. Доктор Ерлич обожнює зелений чай, оскільки він дуже добре позначається на здоров’ї ясен і запаху з рота. Якщо ви не можете жити без алкоголю і газованої води, то ризик пошкодження зубної емалі можна знизити. Додайте в стакан кілька кубиків льоду, щоб збільшити вміст води, а після вживання цих напоїв випивайте воду. Також використовуйте жувальну гумку, яка не містить цукор і почекайте півгодини перед тим, як почистити зуби.

Джерело: MedikForum