Стоматологічні послуги включають широкий спектр різних процедур по лікуванню, профілактиці та діагностиці захворювань зубів і порожнини рота. Розвиток медичних технологій не збавляє обертів, постійно оновлюються інструменти, обладнання, виникають нові методи лікування. Сьогодні медичні стоматологічні послуги стали доступними багатьом верствам населення, а головне, що це лікування без болю, якісне й професійне.

Які стоматологічні послуги можна сьогодні отримати

Основна процедура, яка дозволяє зберегти здоров’я зубів та ротової порожнини — це щорічний профілактичний огляд. Під час сеансу лікар стоматологічної клініки Безпалюк проводить огляд і діагностику стану ясен, зубів, слизової оболонки рота пацієнта. Після цього при необхідності назначає лікування, дає поради по покращенню догляду, збільшенню його ефективності. Стоматологічні послуги по відбілюванню, естетичним заходам, наприклад, фторування, пломбування входять в список процедур по профілактиці захворювань. Чим якісніше людина займається гігієною рота, тим менше часу вона проводитиме у кабінеті дантиста.

Терапевтичні послуги — одна з важливих галузей стоматології. Таке захворювання як карієс може бути непомітним, але без лікування невдовзі може стати причиною втрати зуба. Тому важливо звернутись по допомогу лікаря як найшвидше, допоки є можливість вирішити проблему меншими втратами. Інші захворювання, що не менш небезпечні:

  • гінгівіт;
  • стоматит;
  • пульпіт;
  • пародонтит.

На жаль, багато людей звертаються за стоматологічними послугами тоді, коли лікування вже не є ефективним. Тоді потребуються знання і вміння стоматолога ортопеда. Його спеціалізацією є відновлення зуба, кількох зубів в ряду тобто протезування. Є різні види протезів, як і матеріалів з яких вони виготовляються. Лікарі клініки Безпалюк до кожного випадку підходять індивідуально, обираючи максимально підходящий до проблеми варіант.

Не кожна людина може похвалитися рівними, правильної форми зубами, у деяких пацієнтів вадою є неправильний прикус. Від усіх цих проблем допоможе позбавитись послуга стоматолога ортодонта. Спеціаліст надає багато послуг з естетично-відновлювальної стоматології:

  • виправлення прикусу;
  • видалення діастеми (широка відстань між зубами);
  • некоректне розташування зубів;
  • криві різці, тощо.

безпалюк клініка

Брекети, рейнери, капи, пластини — всі ці медичні прилади допоможуть зробити вашу посмішку ідеальною. Стоматологічна клініка Bezpaliuk пропонує якісне лікування, професійну профілактику і діагностику, рекомендації по догляду від висококваліфікованих стоматологів. Стоматологічні послуги мають велике значення для добробуту та здоров’я людей. Наша клініка допоможе вам зберегти, відновити вашу білосніжну й бездоганну посмішку.