ГоловнаНовини Здоров'яСтудентка миє волосся лише звичайною водою. Кому може бути корисний її досвід?

Студентка миє волосся лише звичайною водою. Кому може бути корисний її досвід?

В останні кілька років з’являються все нові тренди, що стосуються миття волосся. Наприклад, довгий час був популярний ковошинг – миття без використання шампуню, а тільки із застосуванням бальзаму з натуральних інгредієнтів. Тепер, схоже, може з’явитися новий тренд – повна відмова від засобів для миття та догляду.

Волосся

Студентка з Фінляндії Ірис Хейккінен розповіла виданню Mirror, що вже два роки не користується шампунем, а миє голову тільки простою водою. Зараз Ірис 24 роки і раніше вона страждала від свербіння і сухості шкіри голови.

В якийсь момент, дізнавшись, що багато людей зараз відмовляються від шампуню, Ірис теж зважилася на такий експеримент. Спочатку замість шампуню вона застосовувала яблучний оцет і харчову соду, але потім відмовилася і від них.

Читайте також:  Заморожені продукти: які найкорисніші?

Тепер дівчина миє волосся тільки простою водою, рідко вона використовує кокосове масло і порошок з листя німа. Вона розповіла, що волосся стало краще виглядати, свербіж і неприємні відчуття її більше не турбують. Ірис зізналася, що в перший час її волосся було жирним і завжди виглядали брудним, але ця проблема зникла через пару місяців.

Зараз, за словами Ірис, люди дивуються, коли дізнаються, що вона не користується шампунем – її волосся виглядає доглянутим і акуратним. Вона миє волосся кожен раз, коли приймає душ. Тобто, не менше одного разу на день. Після фізичних навантажень або в жарку погоду Ірис миє волосся частіше.

Читайте також:  Лікарі розповіли, чому не можна пити гарячий чай при вірусних захворюваннях

Ірис вважає, що її метод може допомогти дівчатам, яким використання шампуню доставляє незручності, наприклад, поява свербежу або лупи.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News