Стоматологія – дуже важливий розділ медицини, який відповідає за здоров’я зубів та ротової порожнини. Слід пам’ятати, що проблеми з відсутністю зубів або їх поразкою можуть впливати на здоров’я всього організму. Саме тому важливо своєчасно звертатися до стоматолога за необхідною допомогою. Сучасна стоматологія в Києві — це фахівці, які насамперед гарантують якість лікування та безпеку для здоров’я зубів. З метою профілактики рекомендується відвідувати дантиста двічі на рік. Це дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях та запобігти їх поширенню, яке може стати причиною втрати зубів та погіршення загального самопочуття.

Стоматологія – своєчасна допомога

Сучасний стоматологічний кабінет — це простір, в якому пацієнти зможуть почуватися в безпеці та впевнено знаючи, що вони довіряють турботу про своє здоров’я кваліфікованим, перевіреним фахівцям. Досвід, навички та знання спеціалістів у поєднанні з найновішими технологіями дають цілком задовільні результати лікування.

Висококваліфіковані стоматологи надають комплексне лікування. Такий підхід допоможе розв’язати будь-яку проблему зі станом зубів або ротової порожнини. Лікарі, що спеціалізуються в різних галузях стоматології, доповнюють один одного своїми знаннями та досвідом, надаючи пацієнту комплексну та всебічну стоматологічну допомогу.

Лікування карієсу

Лікування включає очищення зуба від карієсу з подальшим заповненням порожнини пломбувальним матеріалом. Область лікування карієсу – консервативна стоматологія. Пропозиція консервативної стоматології адресована людям будь-якого віку. Для лікування використовуються пломби вищого класу від відомих виробників, що гарантує високу якість і довговічність пломб. Фахівці також забезпечать анестезію та лікування без свердління, завдяки чому можливе безболісне лікування.

Комплексне лікування

Медичні центри пропонують повний спектр стоматологічних послуг, завдяки яким можна розв’язати будь-яку проблему із зубними рядами. Прийшовши до фахівця, пацієнт може бути впевнений, що йому запропонують лікування, що відповідає індивідуальним потребам, і всі необхідні обстеження та процедури будуть виконані на місці. Володіння необхідним обладнанням:

  • передовими стоматологічними системами,
  • власною діагностичною лабораторією,
  • сучасними технологіями, включаючи лазери, мікроскопи або сучасну анестезію,

дозволяють оптимізувати лікування та проводити його найбільш ефективно та в найкоротші терміни.

Цифрова діагностика

Діагностика – це основа сучасної стоматології. Основна мета стоматолога – боротися із причиною, а не просто замаскувати проблему. Ось чому слід розпочинати кожне лікування із серії спеціалізованих тестів, які проводяться у діагностичному центрі. Для всебічної діагностики можуть бути потрібні дослідження за допомогою професійного комп’ютерного томографа, пантомографа, а також рентгенівського обладнання. Все це для швидкого та зручного отримання інформації, необхідної для точного планування лікування, що робить його більш ефективним та передбачуваним.

Безболісне лікування

Сучасні фахівці керуються ідеєю безболісного лікування, тому що найважливіше комфорт пацієнта та лікаря. Для цього застосовується низка сучасних форм анестезії, які зроблять кожну процедуру повністю безболісною. Таке рішення дозволяє забезпечити ефективне лікування.

Це безпечний спосіб привести пацієнта в стан розслаблення та спокою, зберігаючи при цьому повну поінформованість, необхідну для свідомої співпраці зі стоматологом.

*На правах реклами