Для набуття стрункості і підтримки здоров’я корисно вживати в їжу курагу, чорнослив, інжир, сушені яблука.

Тим, хто хоче стати стрункішим або схуднути, фахівці рекомендують вживати щодня по жмені сухофруктів, передає Хроніка інфо. Зокрема, корисно їсти чорнослив, в тому числі в поєднанні з вареним буряком. Чорнослив містить багато пектину – ця речовина має властивості сорбенту, допомагає витягнути з кишечника і видалити геть токсини, солі важких металів і радіонукліди.

Також рекомендуються до вживання сушені абрикоси або курага. Крім калію, в плодах кураги міститься багато кальцію (його нестача послаблює кістки і веде до загального занепаду сил), а ще-вкрай висока концентрація заліза, що захищає від анемії. Харчові волокна кураги покращують перистальтику кишечника.

Читайте також:  Від чого конкретно з'являється старече недоумство у чоловіків

Вживання сушеного інжиру допомагає схуднути завдяки впливу на щитовидну залозу, при цьому він володіє потужними антиоксидантними властивостями, тобто, зміцнює імунітет і підвищує стійкість до простуд, повідомили фахівці. Крім того, сушений інжир – чистильник кишечника.

У свою чергу, сушені яблука багаті вітаміном С, залізом і пектином. При цьому сушені яблука досить довго жуються, завдяки чому сигнали насичення швидше надходять в мозок і потреба в новій порції їжі відпадає.