Зіткнувшись з витонченням або випаданням волосся, включіть в свій раціон насіння льону і гарбуза, водорості, соєві боби та інші продукти, що допомагають вирішити проблему. Відповідне харчування може зробити волосся більш щільними і пружними, стверджують експерти.

Німецькі фахівці перерахували в публікації журналу Fit for Fun найефективніші продукти проти випадіння волосся. За їх словами, вживання цих продуктів “допомагає знайти більш міцну шевелюру”.

Яйця. Містять багато білка, стимулюючого вироблення колагену, який грає важливу роль в зміцненні захисного шару волосся. Медики відзначають, що з віком організм виробляє все менше колагену, що робить волосся пористим і ламким.

Читайте також:  Лікарі рекомендують 9 доступних продуктів для природного зниження холестерину

Насіння льону. Будучи джерелом омега-3 жирних кислот, вони ефективно живлять волосся, роблячи їх більш стійкими до впливу шкідливих факторів. З’їдайте до столової ложки насіння в день-вони також забезпечують організм вітаміном В1, магнієм, фосфором, селеном, вкрай корисними для підтримки доглянутого моложавого виду.

Насіння гарбуза. У них багато білків і цинку, також залізо, фосфор, магній, марганець, мідь. Завдяки цьому комплексу щоденна столова ложка гарбузового насіння активізує процеси оновлення клітин, підсилює імунну систему, що також позначається на стані волосся, оздоровлюючи їх.

Інжир. Чудовий постачальник заліза, калію, магнію, вітамінів А і Е – кожен з цих компонентів сприяє зміцненню волосся. Корисно з’їдати по два плода в день.

Читайте також:  Щоденне споживання кави знижує ризик смерті – скільки потрібно пити?

Ягоди. Щоденна жменя – один з натуральних “ліків” проти випадіння волосся. Ягоди постачають нас вітаміном С, що підсилює кровообіг шкіри голови, забезпечує антиоксидантами, що поліпшують стан волосяних фолікул.

Зелені листові овочі. Шпинат, мангольд, капуста стимулюють вироблення кератину – білка, що зміцнює фолікули і є важливим будівельним матеріалом для волосся.

Авокадо. Його велика кількість вітаміну Е покращує кровообіг і постачання шкіри голови киснем, що необхідно для міцного і здорового волосся.

Соєві боби. Містять гормон дигідротестостерон, нестача якого може обумовлювати випадання волосся. Крім того, в них багато інших корисних речовин – залізо, омега-3, вітамін В2, магній. Рекомендована кількість: 75 грамів на тиждень.

Читайте також:  Трихолог назвав вітамін, який робить волосся густим і запобігає пошкодженню

Водорість. Їх цінні поживні речовини, такі як залізо і амінокислота L-лізин, безпосередньо впливають на ріст волосся. Залізо важливо для вироблення еритроцитів, L-лізин забезпечує ефективне засвоєння заліза. Воно необхідне для активного кровообігу, від якого залежить стан шкіри голови, насиченість фолікул поживними речовинами і киснем. Хочете мати гарне волосся, з’їдайте до 10 грамів в день.