Хоча жінки і не шкодують коштів на beauty-засоби , експерти заявляють , що головним фактором зовнішнього вигляду залишається не так косметика , а скільки харчування . У зв’язку з цим медики застерігають : деякі нібито корисні страви насправді можуть бути шкідливі для жіночої краси.
 
Авторитетний дерматолог Гарольд Лансер дав інтерв’ю американському інтернет-порталу Bellasugar , в якому розповів , що японські суші , що вважаються дієтичної їжею , насправді аж ніяк не корисні для шкіри.
 
Експерт не заперечує той факт , що використовуваний для приготування цієї страви лосось , як і багато інших видів морської риби , містить багато омега-6 жирних кислот. Але на думку дерматолога , той, хто вибирає суші і сподівається з’їсти щось дійсно корисне , – помиляється.
 
Справа в тому , що в соєвому соусі , який подається до суші , присутно занадто багато солі , пояснює доктор Лансер . При цьому сіль міститься і в самих суші , якщо вони приготовані з використанням копченої риби. Впридачу суші і роли містять білий японський рис. Його експерт назвав і зовсім « марним з дієтичної точки зору продуктом ».
 
У білого рису високий глікемічний індекс , а , значить , для фігури і для стану шкіри він представляє цілком певну небезпеку . Крім того , як і сіль , рис забирає воду з організму , а це зневоднює шкіру , уточнює фахівець ..
 
Розмірковуючи про корисні продукти , дерматолог порадив вживати в їжу лосось як такий – запечений або приготовлений на пару. Що ж стосується рису , то його краще вибирати темним , необробленим – в ньому більше корисних речовин. Але правильніше на гарнір віддати перевагу не рису , а овочам. Найкращим варіантом обіду Гарольд Лансер вважає протеїни в поєднанні з овочами. «І не забудьте про зелені соки , пийте їх на сніданок, і багато гуляйте . Це найкраще , що можна зробити для своєї шкіри » , – висловився лікар.
 
Поділився дерматолог та іншими порадами про те , як зберегти красиву шкіру . Наприклад , вважає він , потрібно вміти зберігати позитивні емоції , так як у щасливих людей сама здорова шкіра. А в продовження списку найбільш корисних для шкіри продуктів сказав наступне: « Їжте ягоди , мигдаль , продукти з високим вмістом вітаміну D. Це все теж знизить рівень стресу».
 
Для довідки . Примітно , що раніше медики вже висловлювалися про те , що любов до модних страв японської кухні – суші або роли шкодять жіночій красі . Зокрема , стверджувалося , що ці страви , рясно присмачені соєвим соусом , роблять емаль зубів жовтою.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News