Нездорове харчування і зайва вага ледь не призвели до відмови нирок у цієї матері двох дітей , і тільки тоді жінка вирішила взятися за розум. Вона змогла схуднути на 60 кг , коли вона виключила з раціону все солодке .

Англійка Дебора Кіршоу ще недавно могла з повним правом називатися шокоголіком , так як жоден день її життя не проходив без великих доз шоколаду. Працююча доглядальницею жінка виходила , переважно , в нічні зміни , а протягом дня вона постійно перекушувала , щоб утримувати необхідний рівень енергії. У результаті її добовий раціон виріст до 4 000 калорій , що в два рази перевищує норму.
Мотивація похудати
Коли вага жінки досягла 125 кг , вона захворіла на діабет другого типу , але навіть це не зупиняло її від постійних порцій шоколаду і чіпсів. 32-річна Дебора говорила , що їй просто не вистачає енергії для виховання двох маленьких дітей і важкої роботи , а солодке цю саму енергію дає. Але вона все-таки відшукала необхідну мотивацію схуднути , коли відчула себе погано , і доктор оголосив Деборі , що її нирки можуть у будь-який момент відмовити .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Формула ідеальної ваги

“Раніше я просто сміялася над своєю вагою , а виявилося , що вона зжирає мене зсередини , – каже Дебора . – Якщо й робила зміни в раціоні , то вони були , скоріше , косметичними . Коли я почула про нирки , то відчула подих смерті , а це було по-справжньому страшно. Не тільки за себе , а й за дітей. Більш сильної мотивації схуднути не можна й уявити. Я скачала програму для телефону , підраховуюче калорії , сканувала штрихові коди продуктів , які купувала. Повністю відмовилася від солодкого , перейшла на 2 000 калорій в день і максимально активний спосіб життя. Сьогодні в моїй дієті каша на сніданок , суп з низькокалорійною пастою на обід , і шматок стейка з овочами на вечерю. А чіпси і шоколадки я замінила фруктами. Моя вага сьогодні складає всього 60 кг “.