ГоловнаНовини Здоров'яСхуднути після 50 років: на що звернути увагу

Схуднути після 50 років: на що звернути увагу

У старшому віці до процесу схуднення варто підходити обдумано, особливо, якщо до цього у вас не було подібного досвіду.

Схуднення

Після 50 років організм сильно відрізняється від молодого. У жінок починається клімакс і сильно перебудовується гормональний фон, але і чоловіків не обходять зміни гормонів. Причому, нерідко ці зміни і є причиною набору або повернення зайвої ваги.

Перш за все, варто відвідати ендокринолога. Особливо важливо це для жінок, адже гормональний дисбаланс може звести до нуля будь-які ваші зусилля. Тому перш за все варто упевнитися в тому, що рівень гормонів у вас знаходиться в нормі.

Важливо правильно вибрати момент, коли ви почнете худнути. Для жінок небажано худнути в період менопаузи, так як організм і так перебуває в стресовій ситуації. Крім того, гормональні зміни, сильно позначаються на емоційному стані витримати дієту буде дуже непросто.

Читайте ще:  Продукти з низькою енергоємністю істотно прискорюють схуднення

Перш за все, вам варто як слід відпочити. Перед початком дієти, або повною зміною способу життя, потрібно набратися сил. Якщо ви і раніше дотримувалися правильного харчування, то не відчуєте великої кількості незручностей. Інша справа, якщо ви звикли харчуватися фастфудом і не пам’ятаєте, коли останній раз займалися спортом – в такому випадку будьте готові до серйозного випробування.

Вам варто полюбити себе і не лаяти за зайві кілограми. Зберігайте позитивний настрій – без нього схуднути не вийде. Думайте про те, скільки зможете дозволити собі, коли обзаведетеся фігурою мрії і поправите здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА

Читайте ще:  Зайві 5 хвилин сну вранці небезпечні для здоров'я

10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ