У старшому віці до процесу схуднення варто підходити обдумано, особливо, якщо до цього у вас не було подібного досвіду.

Після 50 років організм сильно відрізняється від молодого. У жінок починається клімакс і сильно перебудовується гормональний фон, але і чоловіків не обходять зміни гормонів. Причому, нерідко ці зміни і є причиною набору або повернення зайвої ваги.

Перш за все, варто відвідати ендокринолога. Особливо важливо це для жінок, адже гормональний дисбаланс може звести до нуля будь-які ваші зусилля. Тому перш за все варто упевнитися в тому, що рівень гормонів у вас знаходиться в нормі.

Читайте також:  У зеленого чаю виявили здатність прискорювати ріст волосся

Важливо правильно вибрати момент, коли ви почнете худнути. Для жінок небажано худнути в період менопаузи, так як організм і так перебуває в стресовій ситуації. Крім того, гормональні зміни, сильно позначаються на емоційному стані витримати дієту буде дуже непросто.

Перш за все, вам варто як слід відпочити. Перед початком дієти, або повною зміною способу життя, потрібно набратися сил. Якщо ви і раніше дотримувалися правильного харчування, то не відчуєте великої кількості незручностей. Інша справа, якщо ви звикли харчуватися фастфудом і не пам’ятаєте, коли останній раз займалися спортом – в такому випадку будьте готові до серйозного випробування.

Читайте також:  Удар по печінці: 5 звичок, які їй шкодять

Вам варто полюбити себе і не лаяти за зайві кілограми. Зберігайте позитивний настрій – без нього схуднути не вийде. Думайте про те, скільки зможете дозволити собі, коли обзаведетеся фігурою мрії і поправите здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА

10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News