Останнім часом цей напій вважався в Україні екзотичним. Сьогодні кількість прихильників “яблуневого пива” по всій країні щороку збільшується. Він досі не може конкурувати зі звичайним пивом за популярністю, але він міцно зайняв своє місце.

Десь його називають сидром, деінде – пивом. Суть залишається незмінною: основою напою є ферментований яблуневий сік. У місцях, де сидр недоступний, відвідувачі можуть отримати заміну груш. Класична назва Перрі Перрі – Перрі, і її неправильно включати сюди, оскільки «яблуневе пиво» має суворі стандарти виробництва. Не всі яблука підходять для бродіння, не кажучи вже про інші фрукти. Продукт виготовляється з різноманітних яблук, які вирощуються спеціально для сидру.

Як обрати сидр

Сидр у класичній версії-слабоалкогольний напій, подібний до пива. Згідно ДСТУ, найвищий вміст сидру – 6%, найнижчий – 2%, але в інших країнах вміст сидру – 9%. До речі, Франція виробляє сидр, збагачений кальвадосом. Його міцність досягає 18%, що є перевагою-такий сидр може зберігатися тривалий час без використання хімікатів.

  • Вміст калорій. Калорійність сидру, як і його фортеці, залежить від вмісту цукру в сировині: чим солодше яблуко, тим вище калорійність. Калорійність сидру може досягати 100-120 ккал на 100 мл, а звичайний сухий сидр містить ~ 60 ккал на 100 мл продукту, а солодкість становить ~ 68 ккал.
  • Склад. Сухий сидр, виготовлений за традиційними технологіями, не містить дріжджів або цукру. Типові промислові продукти зазвичай містять і цукор, і дріжджі, і майже завжди є консервантами. Але натуральні продукти не витримають так довго, як сподівається виробник, та починають втрачати свої властивості.

З чим краще пити сидр

Цей продукт вважається дуже легким напоєм і зазвичай його споживають винороби після збору врожаю восени. Для сидру найкраще будуть до смаку наступні закуски: напої поєднуються з сиром, м’ясом на грилі та морепродуктами. Цей напій допоможе вам втамувати спрагу під час сильної спекоти. Але, він також може зберігати тепло в прохолодну погоду, особливо якщо ви влаштовуєте вечірку з кальвадосом.

Де купити сидр в Україні

Замовити сидр можна на сайті інтернет-магазину пива та закусок Хоп Хей. Працівники найбільшої в Україні мережі гарантують швидку доставку товарів у будь який куточок міста. Для замовлення потрібно залишити заявку на сайті, або зателефонуйте за контактним номером телефону.

*На правах реклами