Надлишок вісцерального жиру у вашому організмі може збільшити ризик смертельних захворювань та станів, таких як серце та рак.

Вісцеральний жир – це жир, який зберігається глибоко всередині живота, на відміну від підшкірного жиру, який можна знайти під шкірою. Необхідно захистити та виділити деякі життєво важливі органи. Однак його надлишок може бути потенційно небезпечним для життя.

Як і очікувалося, одним із способів зменшити вісцеральний жир є здорове харчування. Наприклад, цього можна досягти, відмовившись від жирної та солодкої їжі, пише Eat This, Not That.

Певний рівень жиру є нормальним, і нам це потрібно для багатьох функцій організму, включаючи вироблення гормонів, але надлишок жиру в животі, відомий як вісцеральний жир, пов’язаний з підвищеним ризиком багатьох хронічних захворювань. Сюди входять захворювання серця, інсульт, високий кров’яний тиск, хвороба Альцгеймера та деякі види раку.

Вона спеціально радила збільшити споживання всієї їжі, щоб побачити результати. Насправді цілі продукти – це продукти, які не оброблялися, такі як фрукти, овочі та горіхи.

«Найкраща дієта – це високий вміст рослинних продуктів та низький вміст тваринних продуктів. “Це пов’язано з тим, що рослинна їжа не містить холестерину, і якщо ви їсте в основному цілі продукти, такі як бобові, цільнозернові, горіхи, насіння, фрукти та овочі, ви будете споживати мало насичених жирів і багато клітковини, що дійсно важливо для ваги. втрата, а також загальне здоров’я”.

Дотримання дієти, багатої клітковиною, означає, що ви будете відчувати себе повноцінними та задоволеними після їжі, це допоможе підтримувати стабільний рівень глюкози в крові, і оскільки волокно виконує роль наповнювача для вашого крісла, це допомагає підтримувати оптимальне функціонування вашого Травна система.