Життя сповнене непередбачуваних ситуацій. Один з них може бути незахищеним або використовувати секс контрацепція, яка не спрацювала.

У цьому випадку час має велике значення, щоб запобігти незапланованій вагітності. Швидкість дії тут є пріоритетом, але не завжди є можливість записатися на прийом до гінеколога, Екстрена контрацепція не доступна без рецепта. Тоді що? Рішення дуже просте – швидка консультація онлайн, після чого виписується електронний рецепт. Подивіться, як швидко, безпечно та зручно отримати рецепт онлайн планшет після на сайті https://medyk.online/

У Польщі – тільки за рецептом

У Польщі екстрена контрацепція доступна лише за рецептом – її можна купити в аптеці, але фармацевт може видати його вам тільки на підставі діючого рецепта або електронного рецепта.

Згідно з рішенням Європейської Комісії у 2014 році таблетки «на після» були доступні в Польщі без рецепта (з квітня 2015 р.), проте в результаті ухвалення польським парламентом у травні 2017 р. проекту закону – екстрена контрацепція стала ліками, що відпускаються лише за рецептом.

У Польщі лікарі можуть відмовити у призначенні екстреної контрацепції на підставі «клаузули совісті», але досі сперечаються, чи законно це. Важливо – екстрена контрацепція є формою запобігання вагітності у жертв зґвалтування чи інших форм насильства на тлі статі, а представники католицької церкви (наприклад, кардинал Йоахім Мейснер) визначають пігулку «післяранку» як форму проти нападника, що вказує на те, що цей метод контрацепції прийнятний у екстремальних ситуаціях. Незалежно від причин відмови у призначенні даного виду препарату лікар зобов’язаний занести причину в картку пацієнта відмова та вказівка ​​іншого лікаря, якщо таке рішення продиктовано моральними міркуваннями.

Що таке таблетки після ранку і як вони діють?

Таблетки після ранку, які є засобом екстреної контрацепції, є одним із методів запобігання від незапланованої вагітності. Що її Відрізняє його те, що його приймають після статевого акту. Звідси й інші його назви, які часто вживаються альтернативно (таблетки після ранку, таблетки після ранку, екстрена або екстрена контрацепція). Використання екстреної контрацепції є лише традиційною формою захисту від вагітності контрацепція не спрацювала або не використовувалася – її не слід використовувати замість традиційної контрацепції гормональний – як випливає з назви, його слід використовувати в екстрених ситуаціях і не рекомендується для регулярне використання.

Ефективність таблетки на наступний день досягає 98%. На ринку доступні різні протизаплідні таблетки, такі як Escapelle (з левоноргестрелом) і EllaOne (з уліпрісталу ацетат). Перший препарат слід прийняти до 3 днів (72 годин) після статевого акту, другий – до 5 днів (120 годин) після статевого акту. наявність незахищеного статевого акту. Це дуже важливо, тому що екстрена контрацепція, що містить ацетат, працює Уліпрістал заснований на пригніченні овуляції (виході яйцеклітини з граафового фолікула), і таким чином – запліднення яйцеклітини і імплантація в слизову оболонку матки. Уліпрісталу ацетат також може спрацювати шляхом затримки овуляції. У свою чергу екстрена контрацепція левоноргестрелом перешкоджає імплантації звільненої жінки яйцеклітин, викликаючи зміни слизової оболонки матки. Профілактика запліднення відбувається з за рахунок впливу на цервікальний слиз (перешкоджає досягненню сперматозоїдами яйцеклітини) і гальмує вихід яйцеклітини.

*На правах реклами