До якого типу людей ви відноситесь? До тих, хто з ранку любить побалувати себе чашкою теплої кави, або до тих, хто воліє почати день зі склянки холодної води? У будь-якому випадку, обидва варіанти цілком підходять для початку дня. Правда, склянка холодної води трохи виграє у кави, так як допомагає тілу позбутися від токсинів, що накопичилися за ніч. Зате кава допомагає швидко прокинутися і заряджає бадьорістю на весь ранок. Однак, щоб отримати максимальну користь для здоров’я, рекомендуємо починати свій день з вживання теплої води. І ось чому.

Тепла вода сприяє схудненню

Саме тепла вода прискорює всі процеси в організмі, що допомагає швидше позбуватися від зайвих кілограмів, і підтримувати хорошу фізичну форму. Згідно з дослідженнями, тепла вода зменшує апетит. Експерименти за участю жінок, які страждають зайвою вагою, показали, що за 8 тижнів вживання теплої води, можна значно зменшити свою вагу, і придбати більш здоровий зовнішній вигляд.

Тепла вода покращує перистальтику кишечника

Вчені виявили, що склянка теплої води з ранку значно покращує травлення. В експерименті брали участь люди, що страждають запорами. Близько 60% пацієнтів відчували покращення вже після першого дня вживання теплої води.

Тепла вода допомагає заспокоїти біль

При болях в горлі корисно пити багато теплої води. Вона не тільки полегшує стан горла, але і виводить з організму токсини, що сприяє більш швидкому одужанню. Крім того, склянка теплої води допоможе при ряді травних розладів, завдяки розслабляючого впливу на м’язи шлунка.

Тепла вода сприяє здоровому кровообігу

Дослідження показали, що тепла вода підсилює потік крові в тканинах, що добре позначається на самопочутті, так і на зовнішньому вигляді. Також завдяки склянці теплої води з ранку швидше включається в роботу більшість функцій організму. Це означає, що ви прокинетеся швидше і активніше ввімкнетеся в роботу.

Що ж відбувається, коли ми п’ємо холодну воду

У цілому, вживання холодної води погано позначається на стані здоров’я. Це відбувається тому, що організм витрачає багато енергії для того, щоб нагріти воду до середньої температури, щоб її можна було засвоїти. ЧЕрез це з’являється відчуття втоми. З іншого боку, холодна вода сприяє стисненню кровоносних судин і затвердінню жирів з їжі, яка потрапила в шлунок. Завдяки цьому травна система змушена працювати більш наполегливо, щоб засвоїти з’їдене.

Звідси можна зробити висновок, що тепла вода (кімнатної температури) все-таки краща для підтримки здоров’я. Пийте теплу воду на здоров’я!