Популярний вид літнього взуття – в’єтнамки – як виявилося, досить шкідливі. За словами лікарів, ходити в них небезпечно для м’язів і сухожиль.

У публікації видання The Sun фахівець баптистського медичного центру Уейк Форест в Північній Кароліні, Камілла Лонг, розповіла про те, чому не варто вибирати для себе такий вид літнього взуття, як в’єтнамки. Вчений констатувала, що носіння в’єтнамок протягом тривалого часу здатне призводити до розвитку плантарного фасциїту, при якому люди мучаться від сильного болю в п’яті.

“Найчастіше, щоб зафіксувати тапок на місці, людина підгинає пальці ніг, що призводить до змін в її природній ході. Це може бути небезпечним для литкових м’язів і п’яткових сухожиль, а також провокувати болі в спині», – повідомила Камілла Лонг.

Також в цьому взутті, вважає фахівець, небезпечно водити машину – в будь-який момент кожен зі в’єтнамок може застрягти між педалями.

На думку експерта, в тих випадках, коли людям належить провести довгий час на ногах, краще не надягати в’єтнамки. У них ноги не отримують достатньої опори, що веде до надмірного напруження в п’ятковому сухожиллі і підвищує ризик травмувати ноги. Вчений порекомендувала купувати таке літнє взуття, яке при ходьбі згинається в тому ж місці, що і стопа – у такому ноги отримують оптимальну опору.