Ми вважаємо, що соус песто шкідливий для здоров’я, так як він містить приблизно 700 ккал, але разом з цим він приносить користь нашому організму, насичуючи вітамінами. Які шкідливі продукти насправді корисні, а ми про це не знаємо!

Ви вже тиждень сидите на овочевому салаті? Уявляємо, як вас мучить голод. Ми чесно розповімо, що корисно, а що – ні!

Кава

Ми відносимо кави до шкідливих продуктів і в повсякденному житті намагаємося замінити цей напій зеленим чаєм, адже кофеїн негативно впливає на серцево-судинну систему. Безумовно, серце почне «пустувати», якщо в день ми випиваємо більше 3 чашок, та й наступає безсоння. А ось одна чашка кави з ранку дійсно корисна, оскільки допомагає нам активізувати енергію і налаштуватися на робочий день.

Майонез

Не будемо сперечатися, магазинний майонез насправді один з найшкідливіших соусів, а от якщо ви візьмете 1 яйце, 250 мл рослинного масла, чайну ложку гірчиці, лимонний сік, отримаєте корисний домашній соус, яким сміливо можна заправляти овочеві страви, маринувати м’ясо і додавати в риби для соковитості. Домашній варіант калорійний, але корисний. Від 30 г ви точно не поправитесь.

Вершкове масло

Вершкове масло не заслужено вважають ворогом для нашої фігури і здоров’я. Безумовно, на пачці можна побачити, що цей продукт містить приблизно 700 ккал на 100 г, але в день достатньо з’їсти 15 г, щоб наситити свій організм вітамінами D, А, І, С, Е і т.д. Не плутайте з маргарином, який насичений транс-жирами.

До того ж, вершкове масло відмінно справляється з голодом. Зробіть вранці бутерброд з цільнозернового хліба і вершкового масла. Смачно і корисно!

Попкорн

Складно піти в кінотеатр і не спокуситися на склянку попкорну. Якщо мова йде про такий варіант, він дійсно шкідливий для здоров’я. Чому? А якому смаку ви віддаєте перевагу? Карамельному, сирному або бекону? Всі ці добавки навряд чи можна назвати корисними. Якщо хочете попкорна, зробіть його вдома!

Не забороняйте собі ці продукти, тим більше, якщо дуже хочеться. Вони корисні, якщо ними не зловживати!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ШКІДЛИВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИЗНАЛИ КОРИСНИМИ

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

6 КОРИСНИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ ШКІДЛИВІ ДЛЯ ЗУБІВ