Багато хто з нас дійсно мріють прибрати жир в області живота. Експерти назвали 6 продуктів харчування, які допомагають спалювати самі «вперті» калорії в організмі.

Найефективнішим засобом боротьби із зайвою вагою є обмеження калорій і зростання фізичних навантажень. Однак зміни в харчуванні повинні робитися з розумом. Існують певні продукти, які обов’язково потрібно вживати, якщо ви хочете позбутися від жиру в області живота. Всього одна чашка чорної квасолі містить 15 г волокон, що відповідає середній їх кількості, яка вживається людиною протягом усього дня. Чорна квасоля-відмінне джерело здорових білків, вона має протизапальну дію.

Обов’язково включайте в свій раціон авокадо, які здобули велику популярність в якості відповідного компонента для здорових сніданків. В одному фрукті 13,5 г дієтичних волокон, які необхідні для позбавлення від жиру в області живота. Волокна збільшують тривалість періоду насичення, завдяки якому ми менше їмо. У 100 грамах броколі приблизно 2,6 г харчових волокон. У них також багато розчинних волокон, які підтримують здоров’я кишечника. Броколі відмінно підходить для жертв діабету.

Читайте також:  Лікар розповіла, як подолати болісну тягу до солодкого

Одними з найкорисніших фруктів в цьому питанні є нектарини. В одному нектарині майже 2,5 г волокон, причому більше половини з них розчинні. Цей фрукт містить вітаміни В, калієм і вітаміном Е. В насінні цілих 3,5 м волокон і 2 г білка на одну столову ложку. Рекламувати цей продукт в Росії не має сенсу, він і так має величезну популярність. Замикає наш рейтинг овес, який часто використовується для приготування каші для сніданку. В 100 г продукту 10 г дієтичних волокон, з яких 4,2 г є розчинними, тобто прискорюють схуднення.

Раніше ми писали про те, чому з’являється жир на животі і як від нього позбутися.

Читайте також:  4 продукти для здоров'я серця та судин

Джерело: МедікФорум