Існує безліч методів очищення кровоносних судин. Але особливою ефективністю виділяється один старий німецький засіб! З його допомогою можна не тільки очистити артерії, але і зменшити у них процес кальцинування. Від цього залежить нормальний кровотік до всіх органів, що і є запорукою «залізного» здоров’я!

Які причини забруднення судин? До них можна віднести такі фактори, як неправильне і незбалансоване харчування, малорухомий спосіб життя, і екологічний стан навколишнього середовища. Як наслідок у наших судинах накопичується холестерин, з яким необхідно постійно боротися, щоб жити повноцінним життям.

Ефективний засіб від холестерину в крові

Для його приготування нам знадобляться наступні продукти:

  • Лимон
  • Часник
  • Корінь імбиру
  • Вода

Як приготувати:

  1. Візьміть чотири лимона, ретельно вимийте під струменем проточної води. Поріжте на часточки (розмір часточок не має значення). Візьміть таку ж кількість зубчиків часнику і очистіть від лушпиння.
  2. Потім обполосніть корінь імбиру і відріжте невеликий шматочок.
  3. Всі інгредієнти подрібніть за допомогою блендера або м’ясорубки. Суміш, яку отримали помістіть в глибокий посуд, і долийте в неї два літри води. Добре перемішайте, поставте на вогонь. Слідкуйте за тим, щоб рідина не закипіла.
  4. Після цього зніміть з плити і почекайте, коли вона охолоне. Потім ліки процідіть через сито. Зберігайте в скляній посуді в холодному місці або холодильнику.
Спосіб застосування засобу для очищення і зміцнення судин

Приймати ліки слід по пів склянки щодня перед вживанням їжі (за 120 хвилин до цього). Найкраще робити це вранці на голодний шлунок. Перед тим як вживати ліки, гарненько його перемішайте.

Курс лікування – 21 день. За необхідності, через сім днів курс лікування продовжити. Не варто переживати про специфічний запах, який видає часник. Вода і лимон, які входять до складу ліків, після теплової обробки його переб’ють.

Спробуйте цей засіб, він і справді дуже ефективний. Але не забувайте консультуватися у лікарів. Не відмовляйтеся від їхньої допомоги.

Джерело: HeadInsider