Вчені з Нідерландів відкрили простий секрет позбавлення від зайвої ваги без постійного відчуття голоду . Потрібно грунтовно харчуватися тричі на день і не доторкатися до закусок .

Постійні перекушування з шоколадок , цукерок , чіпсів та бутербродів призводять до виникнення великих запасів підшкірного жиру , як вважають вчені . Якщо ж людина буде з’їдати великі порції здорової їжі за сніданком , обідом і вечерею , тобто стане слідувати триразового харчування , то це не тільки не призведе до набору зайвої ваги , але і позбавить від постійного і вкрай неприємного відчуття голоду.
 
Вчені з Академічного медцентру Амстердама провели перше дослідження , яке довело , що постійно рекомендоване багатьма дієтологами і фітнес-гуру багаторазове харчування завдає більшої шкоди здоров’ю , ніж споживання їжі три рази на день. Багато експертів стверджують , що якщо людина харчується 5-6 разів на день невеликими порціями , то вона прискорює тим самим процеси метаболізму в організмі , що призводить до більш швидкого переварювання їжі і спалювання калорій.
 
Раніше вчені пов’язували ожиріння з накопиченням підшкірного жиру і жиру навколо печінки , що викликало неалкогольну жирову хворобу печінки ( НЖБП ) – один з недугів , захворюваність яким стрімко зростає в останні роки. Але вчені з Нідерландів представили перший переконливий доказ того, що причиною утворення НЖБП є частий прийом їжі , а не поглинання великих порцій під час триразового харчування .
 
Тому відмова від постійних перекусів і проходження традиційної моделі збалансованого триразового харчування в довгостроковій перспективі приведе людину до втрати зайвої ваги і зміцненню здоров’я.

Читайте також:  Судоми та порушення координації можуть бути ознаками раку мозку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОЇ ВАГИ

НАЗВАНО 3 ПРИХОВАНІ ПРИЧИНИ ЗАЙВОЇ ВАГИ

МЕДИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯК УПРАВЛЯТИ ГОРМОНАМИ ЗАЙВОЇ ВАГИ