Майже всі міфи про секс давно застаріли і взагалі далекі від істини, заявили експерти.

Мастурбувати погано. Сексуальна розрядка — природна потреба організму. Якщо вона довго не настає, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, і якщо поруч немає відповідного сексуального партнера, то самозадоволення — природний вихід.

Сексуальна орієнтація — це вибір. Є версія, що в процесі розвитку в утробі на плід діють гормони. Якщо дитина чоловічої статі, на неї буде впливати гормон тестостерон, і розвиток піде за чоловічим типом. Іноді під час вагітності щось йде не так: наприклад, майбутня мати носить хлопчика, а тестостерону з якихось причин виробляється мало.

Читайте також:  Експерти розповіли, скільки м'язів можна набрати за місяць

Або, навпаки, в утробі дівчинка, але в організмі підвищений тестостерон. Такі гормональні скачки під час вагітності можуть привести до гомосексуальності. Зазначимо, що гомосексуальність зустрічається і серед тварин, а на них навряд чи діє пропаганда.

Дивитися порно небезпечно. Для молодих людей порно часто є матеріалом для сексуального навчання і може допомогти тим, у кого недостатньо своєї фантазії для зняття сексуальної напруги. Головне, донести до підростаючого покоління, що сюжети порно приблизно так само близькі до реального життя, як сюжети фантастичних фільмів.

Раніше повідомлялося, що відмова від сексу шкідлива для жінок. Сексуальне утримання може викликати мастопатію і ряд гінекологічних недуг через застій крові в області малого тазу. Наслідком також можуть стати хворобливі відчуття під час менструації, мігрені і болі в суглобах.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News